do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 199 pln

|

Wyprodukowano w Polsce

Dlaczego VNW Sport?

Wejdź i przekonaj się sam
Wersje językowe
FAQ - POMOC

Gdzie Was spotkamy?

Nasza siedziba znajduje się w Zabrzu na Kasprowicza 5. Tu pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 15:00, jednakże nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej zatem gdybyś chciał nas odwiedzić prosimy o wcześniejszy telefon 574 603 303 

Czym różnicie się od innych firm szyjących odzież dla sportowców?

To dobre pytanie… i proste odpowiedzi.

  1. Oferujemy produkt w 100% polski
  2. Materiały, z których korzystamy sprowadzamy od sprawdzonych, polskich producentów
  3. Sami projektujemy i sami drukujemy
  4. Posiadamy wyspecjalizowany zespół krawcowych, drukarzy oraz konstruktorów który pozwala nam tworzyć produkty w 100% na miejscu

 

Czy można zamówić odzież wg własnego projektu?

Zdecydowanie tak! Tym głównie się zajmujemy. Wykonujemy odzież według Waszego pomysłu dla firm, grup biegowych oraz innych marek, więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Przygotowujecie projekty?

Tak, przygotowujemy. Cena projektu zależna jest od jego komplikacji oraz ilości finalnego zamówienia, dla większych ilości cena projektu zostaje odejmowana od produkcji głównej. 

Gdybym chciał przygotować projekt sam - to jak?

Napisz do nas. Przekażemy Ci wszystkie wytyczne.

Czy możemy na każdym produkcie zamówionym w sklepie umieścić imię i/lub numer?

Oczywiście. Tę opcję nazywamy personalizacją. Jest ona dodatkowo płatna z uwagi na dodatkową pracę grafika i pewne utrudnienia w produkcji. Kwota ta nie przekracza 19 zł/sztukę w zależności od produktu.

W jaki sposób mogę spersonalizować produkt oraz gdzie będzie znajdować się personalizacja i jak będzie wyglądać?

W zależności od produktu personalizacja zostanie umieszczona w różnych miejscach. Każda z nich znajduje się na karcie produktu w opisie. Aby dodać personalizację do produktu należy w polu "personalizacja" znajdującym się po prawej stronie na karcie produktu wprowadzić tekst których chciałbyś aby znalazł się na produkcie. 

Postaraj się to uporządkować. Im jaśniej napiszesz, tym łatwiej i szybciej nam będzie zrealizować Twoje zamówienie bez ryzyka pomyłki.

Ile trwa realizacja zamówienia i od czego ten czas zależy?

Termin realizacji zamówienia to "do 14 dni roboczych". Nie zależy w zasadzie od wielkości zamówienia, tylko od kolejności przyjmowania zgłoszeń. Każdy Klient jest tak samo ważny, bez względu na to, czy zamawia 1 sztukę, czy 1000 sztuk. Nigdy jednak nie jesteśmy w stanie przewidzieć jakie zamówienie wpadnie przed Twoim, dlatego wolimy się zabezpieczyć w postaci podania dłuższego terminu i mile Cię zaskoczyć niż rozczarować. Wyjątkiem może być specjalna okazja, na którą dane zamówienie jest składane. Jeśli masz ważny bieg czy imprezę - zapytaj. Poinformujemy Cię jakie mamy aktualne możliwości.

Gdzie sprawdzę rozmiary?

W opisie produktu znajduje się rozmiarówka w formie ilustracji która przedstawia jakie miejsca należy zmierzyć. 

Jak ustalić szczegóły?

Napisać lub zadzwonić. Jeśli masz jakieś wątpliwości, pytania lub potrzebujesz ogólnych informacji – dzwoń. Konkretne szczegóły dotyczące konkretnych projektów ustalamy wyłącznie pisemnie, najlepiej mailowo. Pomaga nam to uniknąć błędów.

Wasze rozmiary są zawyżone czy zaniżone?

Uśrednione. Najlepiej porównaj swoją koszulkę, bluzę, czy spodnie z naszą tabelą. Jeśli masz wątpliwości – dzwoń lub pisz. Nie mów ile ważysz i ile masz wzrostu. Nie widząc Cię "na żywo", nie będziemy mogli Ci pomóc. Znajomość swoich wymiarów (głównie obwodów) to podstawa.

Robicie niestandardowe rozmiary?

Istnieje możliwość modyfikacji rozmiaru. Zapytaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl