do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 199 pln

|

Wyprodukowano w Polsce

Dlaczego VNW Sport?

Wejdź i przekonaj się sam
Wersje językowe
O nas


MY

Marka Vision Wear powstała w Zabrzu na Górnym Śląsku.

Jako producent spersonalizowanej odzieży sportowej dla każdego, stawiamy sobie za cel dostarczenie Ci produktów najwyższej jakości wyprodukowanych w Polsce. Każdą rzecz zadrukowujemy w całości, co oznacza, że przy tworzeniu projektów nic nas nie ograniczy (rozmieszczenie poszczególnych elementów, kolor/ liczba odcieni itd.). Nasza odzież pozwoli Ci na wyróżnienie się spośród ogólnodostępnych marek sportowych oraz efektywniejszy trening, który przedłoży się na lepsze wyniki. Vision Wear to wygoda przy jednoczesnym podkreśleniu Twojej niezależności i indywidualizmu w doborze strojów sportowych i nie tylko (moda lifestyle'owa). Najistotniejsza dla nas jest staranność wykonania niezależnie od wielkości zamówienia.

Co najważniejsze, przyjmujemy zamówienia od 1 sztuki!

Dla każdego zamówienia realizujemy również BEZPŁATNY projekt graficzny!

W związku ze wzrostem zapotrzebowania na usługi outsourcingowe, stale poszerzamy naszą działalność na rynkach zagranicznych.

Cechuje nas świetna obsługa Klienta. Odpowiednio przeszkolony i pełen zaangażowania personel nie tylko odpowie na każde Twoje pytanie, ale i dopilnuje terminów związanych ze wszystkimi etapami dotyczącymi przyjęcia zlecenia (szczegóły projektu, bądź zakup artykułów na stronie sklepu) i realizacji Twojego zamówienia.

PRODUKCJA

W trosce o Twoje zadowolenie nadzorujemy każdy etap produkcji. Począwszy od przyjęcia Twojego zgłoszenia, poprzez wizualizację Twoich pragnień, wydruk projektu i naniesienie go na materiał, a dalej wykrawanie, zszywanie i wysyłkę... ponieważ liczy się każdy szczegół!

Strona produkcyjna zakłada współtworzenie Twoich indywidualnych projektów i przeniesienie ich na odzież w oparciu o metodę sublimacji. Metoda ta w połączeniu ze starannie dobranymi materiałami zapewnia jakość i trwałość oferowanych przez Vision Wear ubrań. 

www.visionwearprodukcja.pl

SKLEP

W przypadku gdy nie jesteś zainteresowany tworzeniem projektu od A do Z, dajemy Ci możliwość skorzystania ze strony sklepu. Tam znajdziesz gotowe projekty naszego autorstwa z możliwością ich personalizacji poprzez dodanie np. Twojego imienia.

www.visionwearsport.pl

www.visionwearlifestyle.pl

Dziękujemy Ci, że z nami jesteś!

Team Vision Wear

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl